Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
آمار سایت
Who is online?
In total there are 14 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 14 Guests

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 47 on Tue Nov 19, 2019 8:21 pm
Online Support

ازدواجی با 95 سال اختلاف سن

Go down

ازدواجی با 95 سال اختلاف سن Empty ازدواجی با 95 سال اختلاف سن

Post  رامین Fri Nov 27, 2009 6:17 am

فارس: مرد 112 ساله سوماليايي با دختري 95سال كوچكتر از خود ازدواج كرد.

فرانس پرس اعلام كرد؛ اين پيرمرد اطمينان داد كه مي تواند از هر جوان ديگري محبت بيشتري نثار اين دختر كند.

احمد محمد دوره كه سن خود را صد و دوازده سال اعلام كرد، با دختر هفده ساله به نام سفيو عبدي حسن ازدواج كرد. مراسم ازدواج در حضور صدها مهمان در گوريل ( شهر كوچكي در مركز سومالي) برگزار شد.

اين داماد گفت: هنگامي كه مسئله زندگي زناشويي مطرح است بايد از عشق و احساس و نه سن و زيبايي سخن گفت. وي افزود: زنم ده برابر از من كوچكتر است، اما همديگر را دوست داريم.

احمد محمد دوره در طول عمر طولاني خود پنج زن ديگر داشته است كه چهار زن او مرده اند، او همچنين نود فرزند و نوه دارد. وي در گفتگوي تلفني با وجود مشكلات شنوايي گفت، من تاريخ ازدواج قبلي ام يادم نمي ايد، اما بايد حدود هفتاد و پنج سال پيش باشد.

محمد دوره افزود: من زنم را از زماني كه بچه بود دوست داشتم و پدر و خانواده اش هنگامي كه متوجه شدند، اين عشق دو طرفه است، پذيرفتند او را به ازدواج من دراورند.

احمد محمد دوره متولد هزار و هشتصد و نود و هفت است. رژيم غذايي و فعاليت هاي زياد بدني او در طول جواني علت طولاني بودن عمر او است. وي همچنين توضيح داد اين فكر فرزندان و نوه هاي من است كه برايم اين ازدواج را فراهم كردند.

يكي از مهمانان اين مراسم گفت: من انچه مي ديدم باور نداشتم، اين پيرمرد و همسر جوانش در حال گذاشتن كيك در دهان هم بودند و اين نخستين بار بود كه من اين صحنه را ديدم و اين از مواهب الهي است
اینو از سایت ایران تابش گرفتم
رامین
رامین

تعداد پستها : 253
آدرس پستي : raminkordeirani@yahoo.com

http://raminirani.blogspot.com

Back to top Go down

Back to top