Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
آمار سایت
Who is online?
In total there are 15 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 15 Guests

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 47 on Tue Nov 19, 2019 8:21 pm
Online Support

خداحافظي از سايت پزشكي 88(بهمراه شكواييه از دوستان)

4 posters

Go down

خداحافظي از سايت پزشكي 88(بهمراه شكواييه از دوستان) Empty خداحافظي از سايت پزشكي 88(بهمراه شكواييه از دوستان)

Post  sabzesabz212 Thu Dec 03, 2009 7:15 pm

با سلام ودرود بي پايان محضر شما دانش جويان عزيز
اولا از اينكه اين حقير رو مورد لطف وعنايت خودتون قرار داديد از همه شما عزيزان ممنون ومتشكرم.(منظور من ابراز محبت شما دوستان درباره پست فرق بين دانشجو ودانش جو است كه مارو شرمنده كرديد وبعضيا هم با pmخوب مارو خحالت دادند)
ثانيا از تمامي عزيزاني كه با اين مطلب خاطرشان آزرده شد واقعا عذر خواهي ميكنم.(حلال كنيد)دراين مدت كوتاه كه من مهمان كانون گرم وصميمي(به قول فريد)شمابودم ازمطالب بعضيها خيلي استفاده كردم.مطالب بعضي ها هم واقعا ارزش خوندن نداشت نميدونم چرا شما دوستان عزيز به اونا اعتراض نميكرديد؟ affraid (شايدهم هنوز به اون سطح....نه ولش كن اصلا تو فكرش نريد دردسر ميشه)دركل بازم اگه كسي از چندتا مطلب من ناراحت شد در اين مدت بازم پوزش ميطلبم.غرض از حضور من در اين وب سايت تبادل نظرات بود كه بحمدالله حاصل نگرديد No
ثالثا قابل توجه عزيزاني كه ابراز محبت نمودند اين متن گوشه اي از مقاله بود كه در مسابقات كشوري مقام دوم را كسب نمودم(البته حمل بر خودستايي نذاريد جهت اطلاع بود)پس عزيزاني كه كمي زود قضاوت كردند 3حالت بيشتر نداره :1)يا متن رو اصلا نخوندن 2)يا متن رو اصلا نفهميدن 3)ياخدايي نكرده از مضمون متن هيجي حاليشون نشده.
دركل اميدوارم كه شما دوستان اولا ظرفيت انتقاد پذيريتون بالا بره وهمچنين يه طرفه هيچ وقت قضاوت نكنيد(.درآينده شما دوستان گلاب به روتون ميخاين جايي رو بسازيد.)دوستاني كه گفته بودند به دانشجو توهين كردي بدانندكه اگه توهين بود اول به خودم كه دانش جوي ترم آخرم توهين شده بود.درثاني عزيزان همه شما عقلا بايد دانش جو باشيد ديگه غير از اينه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آدرس وبلاگ من اينه :www.agha-tanhast.blogfa.com
;دوستاني كه علاقه داشتندميتونن از طريق اين وبلاگ با من ارتباط داشته باشن وپذيراي هرگونه نظر وايده اي هستم حتي از نوع داغ ترينش Embarassed
بازم ميگم از اينكه چند وقتي مزاحمتون بوم عذر خواهي ميكنم.
خداحافظ همین حالا، همین حالا که من تنهام ........ خداحافظ به شرطی که بفهمی ترشده چشمام

خداحافظ کمی غمگین، به یاد اون همه تردید....... به یاد آسمونی که منو از چشم تو می دید

اگه گفتم خداحافظ، نه اینکه رفتنت سادست ........ نه اینکه میشه باور کرد دوباره آخر جادست

خداحافظ واسه اینکه نبندی دل به رویاها ........ بدونی بی تو و با تو، همینه اسم این دنیا
خداحافظي از سايت پزشكي 88(بهمراه شكواييه از دوستان) Walk
sabzesabz212
sabzesabz212

تعداد پستها : 18
آدرس پستي : sabzesabz212@yahoo.com

http://www.agha-tanhast.blogfa.com

Back to top Go down

خداحافظي از سايت پزشكي 88(بهمراه شكواييه از دوستان) Empty جوابیه

Post  mohamad Fri Dec 04, 2009 3:53 am

خدمت برادر اخوی:
اگر دوستان به پست های شما اعتراض داشتند به خاطر اون لحن تند و موردا بی ادبانه ای بود که شما داشتید و حتی توی خداحافظی تون هم سعی در اصلاحش نداشتید مثلا اینکه حتی توی آخرین پست هم دانشجو رو ((دانش جو)) خطاب کردی که بیشتر دوستانی که پست های سایت رو میخوندن میدونن منظورتون چی بود
2.حتی توی آخرین پستتون هم سطح درک بچه ها رو زیر سوال بردی !!!!!

در پایان امید وارم حتی برای خوندن این پست هم این جا نیای چون بچه ها نشون دادن بی ادبی و بی ادب رو هرگز تحمل نمیکنن

محمد صفری
mohamad
mohamad

تعداد پستها : 68
آدرس پستي : apsdoctor@gmail.com

Back to top Go down

خداحافظي از سايت پزشكي 88(بهمراه شكواييه از دوستان) Empty Re: خداحافظي از سايت پزشكي 88(بهمراه شكواييه از دوستان)

Post  mehdi_baahaal Fri Dec 04, 2009 5:19 am

dooste aziz age onvane sayto bekhooni mibini neveshte
وبسایت دانشجویان 88
dar zemn inja hame darko shoureshun balae aziiz
webloget ham ke 100 bar be hamamoon moarefi kardi
?!amre digeie nadari
khoda poshto panahet , bye
mehdi_baahaal
mehdi_baahaal

تعداد پستها : 236
آدرس پستي : mehdi_baahaal90@yahoo.com

http://www.dr-mehdi-guitar.blogfa.com